top of page

Joga

Praktykuję jogę od 17 lat, a od ponad 4 jestem nauczycielką z międzynarodowymi uprawnieniami do nauczania Yoga Alliance (E-RYT 500).

Obecnie regularnie prowadzę sesje Jogi w Szwajcarii oraz praktykę online dla grup zamkniętych oraz indywidualne spotkania online.  Praktyka którą się dzielę, opiera się na zaciekawieniu sobą, dążeniu do rozumienia i akceptacji poprzez obserwację siebie, rozwijanie łagodności, doświadczenie oraz uświadomienie sobie własnych możliwości i ograniczeń. Zwracam uwagę na emocje podczas wykonywanych asan, rolę świadomego oddechu, otwartości na sygnały płynące z ciała, ale najważniejsze jest dla mnie przywrócenie/nawiązanie bezpiecznej relacji z własnym ciałem i umysłem, które stają się punktem wyjścia do dalszych poszukiwań. 

Łączę wiedzę terapeutyczną, z neuropsychologią i filozofią jogi (elementami Ayurwedy oraz TCM),  aby umożliwić czerpanie z siły spokoju, radości i fizycznej ulgi płynącej z uważnej praktyki. 

Uważam, że joga jest absolutnie dla każdego, niezależnie od wieku, sprawności fizycznej czy aktualnej sytuacji życiowej. Każdy moment jest dobry, aby przekonać się, że joga to coś więcej niż praktyka fizyczna polegająca na odwzorowywaniu skomplikowanych pozycji. Praktykę jogi uważam jako wsparcie w codzienności, a nie dodatkowy obowiązek. Polecam szczególnie tym, którzy czują się przytłoczeni, zmęczeni, z chronicznymi bólami i przeciążeniami. Tym, którzy intuicyjnie szukają dla siebie czegoś więcej niż treningu fizycznego, bądź chcą wzbogacić (uzupełnić) trening siłowy. 

Zachęcam do kontaktu indywidualnego by zapoznać się z aktualnym planem spotkań. 

LR-300--7_edited_edited.jpg

"Nie zaistnieję, jeśli nie poświęcę sobie uwagi.

Nie zaistnieję, bez własnej zgody na siebie."

Alfried Langle

bottom of page