top of page

Doświadczenie zawodowe

Jestem dyplomowaną pedagożką specjalną, psychoterapeutką w nurcie Psychoterapii Tańcem i Ruchem DMT (Dance Movement Psychotherapy), w trakcie procesu certyfikacji psychoterapeutki psychodynamicznej w ujęciu systemowym.

Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Pedagogiki Specjalnej na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Uzyskałam dyplom Psychoterapeutki Tańcem i Ruchem w Instytucie Terapii Tańcem i Ruchem w Warszawie. Ukończyłam całościowe szkolenie psychoterapeutyczne przygotowujące do uzyskania certyfikatu z zakresu psychoterapii psychodynamicznej ze szczególnym uwzględnieniem terapii par i rodzin pod kierownictwem naukowym prof. dr hab. med. Bogdana de Barbaro, akredytowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii oraz Sekcję Naukową Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Posiadam kwalifikacje instruktorskie Terapii Ekspresyjnych i Technik Relaksacyjnych, oraz Instruktorki Improwizacji Ruchu i Symboliki Ciała w Instytucie Dynamiki Tańca i Ruchu w Essen. Jestem terapeutką Life/Art Process wg Anny Halprin. Od ponad dekady regularnie praktykuję Jogę, obecnie dzieląc się wiedzą i doświadczeniem jako certyfikowana nauczycielka (RYT -500 Yoga Alliance). Specjalizuję się w jodze terapeutycznej wspierającej proces leczenia i zdrowienia. 

 

Mam doświadczenie w pracy indywidualnej i grupowej z dziećmi, młodzieżą, osobami dorosłymi oraz seniorami. Prowadziłam projekty edukacyjne i artystyczne w Polsce, a także w Gruzji, Armenii oraz w Ghanie. 

Czynnie rozwijam się i doskonalę swój warsztat pracy biorąc udział w szkoleniach oraz w konferencjach naukowych (również jako prelegent). 

Doświadczenie terapeutyczne zdobywałam w pracy na Oddziale Dziennym Kliniki Psychiatrii Młodzieży CM UJ w Krakowie oraz na Oddziale Dziennym Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego im. św. Ludwika w Krakowie. Staż kliniczny odbywałam w Zakładzie Terapii Rodzin i Psychosomatyki CM UJ w Krakowie. Współpracowałam ze Stowarzyszeniem UNICORN wspierającym osoby w chorobach onkologicznych prowadząc terapię indywidualną, grupową oraz warsztaty. 

Obecnie mieszkam i pracuję w Szwajcarii oraz w trybie online prowadząc konsultacje oraz terapię indywidualną osób dorosłych, par, małżeństw i rodzin oraz  grupowe zajęcia Jogi i warsztaty rozwojowe. 

Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa PsychiatrycznegoStowarzyszenia Psychoterapii Tańcem i Ruchem. Należę do Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP. 

LR-300--7_edited_edited.jpg

"Nie zaistnieję, jeśli nie poświęcę sobie uwagi.

Nie zaistnieję, bez własnej zgody na siebie."

Alfried Langle

bottom of page